X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

معرفی آلبوم پرورش قارچ کوثرپرداز

مرجع آموزش کشت انواع قارچ های خوراکی

با تکثیر و فروش قارچ و سرکه کومبوچا به درآمد عالی برسید.

کومبوچا یک قارچ نیست. چیزی است شبیه مایه خمیر یا مایه پنیر که آن را داخل چای شیرین سرد می اندازند و بعد از یک هفته تا ده روز یک بچه قارچ جدید به اندازه دهانه ظرف ساخته می شود و تمام چای شیرین به مایعی شفابخش با خاصیت دارویی سم زدایی خارق العاده به نام سرکه کومبوچا به دست می آید.

 در حال حاضر هر بطری یک لیتری سرکه کومبوچا چهار هزارتومان به فروش می رسد و هر تکه بچه قارچ داخل یک لیوان سرکه به قیمت حداقل ده هزارتومان به بالا فروخته می شود.

دمای مناسب کشت کومبوچا 18 تا 24 درجه سانتی گراد است و هیچ چیز اضافه ای غیر از چای + شکر + آب + قارچ  برای تولید و تکثیر آن نیاز ندارد.

یعنی هر کسی می تواند در گوشه خانه خود و در دمای معمولی کومبوچا تکثیر کند.سرکه کومبوچا به خاطر داشتن اسید گلوکورنیک به کبد کمک می کند تا سموم شیمیایی و غذایی را از طریق کلیه دفع کند و یک سم زدایی کامل را در بدن انجام دهد. با نوشین یک نیم استکان سرکه کومبوچا با هر وعده غذایی تمام امراض وابسته به انباشتگی سموم در بدن بخصوص سرطان دفع می شود و انرژی حیاتی جوانی بلافاصله به وجود فرد برمی گردد. کومبوچا دیابت نوع دو را به سرعت درمان می کند و منبعی سرشار از تمام ویتامین های گروه ب است.

قارچ کومبوچا واقعا قارچ نیست. بلکه توده ای لزج و شفاف از تجمع مخمرهایی خاص و گونه ای خاص از  باکتری های اسید استیک است که در محیط چای+ شکر با سرعتی باورنکردنی تکثیر می شود و طی یک فرآیند تخمیر غیر قابل فساد ، محلول چای شیرین را به معجونی از اسیدهای خوراکی اعجاز آور و ویتامین های کمیاب تبدیل می کند و به همین خاطر استفاده از آن به عنوان دارویی معجزه گر به سرعت در ایران در حال گسترش است.

شما می توانید در منطقه خود به یکی از تولید کنندگان و فروشندگنا قارچ و سرکه کومبوچا درآئید و در زمانی اندک به ثروتی باور نکردنی برسید.


شرکت کوثرپرداز در یک آلبوم آموزشی ویدئویی فارسی به طور کامل فرآیند تکثیر و تولید قارچ کومبوچا را به همراه تمام جزئیات مربوط به تولید انبوه آن را ارائه داده است. علاوه بر آن در این آلبوم روش درمان بیماری های لاعلاج مانند سرطان های وخیم و بیماری های مزمن فساد آور با کمک روش دکتر ماکس گرسون نیز تشریح شده است و استفاده از سم زداهای قوی برای پاکسازی و تخلیه سموم سلول های فاسد از بدن از جمله کومبوچا توضیح داده شده است. همچنین در مورد کشت کفیر به عنوان یک ماده پروبیوتیک نیز در این آلبوم یک فیلم آموزشی مستقل قرار داده شده است.


 آلبوم ویدئویی فارسی کشت کومبوچا ( یا سرطان درمانی با روش گرسون) نه تنها سبک زندگی و رژیم تغذیه شما و خانواده را دگرگون خواهد ساخت بلکه دنیای جدیدی از ثروت و توانگری را به روی شما خواهد گشود.

قیمت این آلبوم روی سه عدد دی وی دی با تخفیف بیست هزارتومان است.

تاریخ ارسال: شنبه 29 مهر‌ماه سال 1391 ساعت 09:41 ق.ظ | نویسنده: kowsar | چاپ مطلب