X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

معرفی آلبوم پرورش قارچ کوثرپرداز

مرجع آموزش کشت انواع قارچ های خوراکی

چرا کشت قارچ اینقدر طرفدار پیدا کرده است؟
با توجه به قیمت بالای گوشت و مواد پروتئینی ، با کشت قارچ حتی در سطح محدود می توان بخشی از نیاز غذایی خانواده را تامین کرد.


 

کشت قارچ یک ماهه جواب می دهد. سرمایه هم نمی خواهد. در هر فضای در بسته ای می توان آن را انجام داد. وقت زیادی هم از شما نمی گیرد.پس چرا نباید آن را یادگرفت؟


 

اگر کشت قارچ بلد باشیم در سخت ترین شرایط می توانیم شکم خود و خانواده را سیر کنیم.


 

کشت قارچ نیازی به مدرک دیپلم و لیسانس و ... ندارد. حتی نیازی به سواد ندارد!

فهمیدن اصول اساسی کشت قارچ با تماشای

چهار ساعت فیلم صورت می پذیرد.

 هیچ کلاس اضافه و مشاوره ای هم نیاز ندارد. 


 

اگر قصد یادگیری کشت قارچ را دارید می توانید برای امتحان از هر فضای بسته کوچکی که دارید مثل انباری ، یا اتاقک خالی کنار حیاط ، یا یک کانکس کوچک و یا حتی یک چاردیواری سقف دار با یک در نایلونی هم استفاده کنید.حتی اگر می خواهید در فضای کوچکتری اولین مزرعه قارچ خود را راه اندازی کنید می توانید از پلاستیک فروشی نزدیک منزلتان یک جعبه پلاستیکی درب دار بخرید و در آن اولین مزرعه پرورش قارچ خود را ایجاد کنید.


 

آیا می دانید قارچ روی چی به عمل می آید؟ روی کاه! می دانید قیمت کاه چقدر است!؟ تقریبا هیچ!


 

آیا می دانید در یک فضای هشتاد متری می توانید در عرض دوماه هزارکیلو قارچ به عمل آورید.قارچ در بازار کیلو چند است؟ خودتان در هزار ضرب کنید! برداشت محصول هم از همان ماه اول شروع می شود.


 

می دانید اگر کسی قارچ شما را نخرید اصلا محصول روی دستتان باد نمی کند. بلافاصله می توانید آنها را خشک کنید و یا ترشی و مربای قارچ درست کنید.خبردارید که قارچ خشک قیمتش خیلی بیشتر از قارچ تازه است. 

 

توری کباب پزی را که آشنا هستید؟ می دانید اگر قارچ را از مغازه بخرید و بشورید و روی توری کباب پزی روی اجاق حرارت دهید و پشت و رو کنید تا آب قارچ ها  گرفته شود و بعد آن را با آبلیمو و نمک بخورید چقدر خوشمزه و خوش طعم است؟! یکبار که امتحان کنید در سفر و منزل هرگز آن را رها نخواهید کرد.


 

می دانید قارچی که در بازار می بینیم و شبیه چتر است و معروف به قارچ دکمه ای است فقط یکی از انواع قارچ های  خوردنی است و قارچ های دیگری مثل صدفی و شی تاکه و... هم هستند که خیلی ارزان ترند و زودتر و راحت تر در همه جا به عمل می آیند و برای بعضی آدم ها حتی خوش خوراک تر هم هستند؟در آلبوم آموزش ویدئویی قارچ کوثرپرداز علاوه بر قارچهای دکمه ای قارچ های صدفی و شی تاکه هم معرفی می شوند.


 

برای یادگرفتن مهارت ارزشمند کشت قارچ می توانید از مقیاس کوچک شروع کنید. وقتی جواب گرفتید و اعتماد به نفس لازم برای کار در مقیاس بزرگتر را پیدا کردید و با ریزه کاری ها و جزئیات حین کار به صورت عملی آشنا شدید می توانید در مقیاس بزرگتری به کشت و پرورش قارچ بپردازید.


 

لازم نیست برای همیشه به تنهایی و خودتان کشت قارچ را انجام دهید. همین که به اصول عملی کار اشراف یافتید و فهمیدید که ابتدا و انتهای کار کجاست و در مسیر پرورش قارچ باید به کدام موارد دقت کرد ، بقیه کار اجاره یک فضا و استخدام کارگر و یافتن بذر فروش و خرید لوازم اولیه و شروع به کار است.

 

برای یک مزرعه بزرگ می تواند حداکثر با دوکارگر همه کارهای مربوط به کشت قارچ را انجام داد. قارچ خودش مثل قارچ رشد می کند و نیاز زیادی به حضور کارگر به طور دائم ندارد. کشت قارچ یکی از کم کارگرترین مشاغل موجود در بازار است.


 

بعضی قارچ های دارویی خریداران خارجی خوبی دارند. بعد از یافتن مهارت در کشت یک نوع قارچ می توانید با تجربه حاصل به کشت قارچ های مختلف بپردازید.


 

بچه ها ، مادربزرگ ها و همسر و بزرگ و کوچک خانواده می توانند در کشت قارچ فعال شوند. پرورش قارچ می تواند به عنوان یک شغل خانوادگی قلمداد شود و همه افراد خانواده را درگیر کند. بدیهی است با بالارفتن تعداد افراد درگیر سطح تولید و در نتیجه میزان تولید نیز افزایش می یابد و از درآمد آن کل خانواده بهره می برند.


 

هر چند بذر خوب قارچ را باید از کسی خرید که بذر سالم و عالی دارد. اما در آلبوم آموزش کشت قارچ کوثرپرداز به زبان فارسی و به صورت ویدئویی تمام مراحل کشت قارچ از مرحله ابتدایی تهیه بذر تا مرحله تهیه بستر و نگهداری و چیدن محصول به صورت کاملا دقیق تشریح شده است. با تماشای این فیلم ها همه جزئیات پرورش قارچ از ابتدا تا انتها برایتان تشریح شده است.


کشت قارچ را به صورت ویدئویی و کامل می توانید در آلبوم کشت قارچ کوثرپرداز مشاهده نمائید.قیمت این محصول روی ده وی

سی دی بیست و پنج هزارتومان است.


 

بعد از تماشای کامل این محصول و انجام عملی کشت قارچ به صورت آزمایشی در مقیاس کوچک و جواب گرفتن در کمتر از یکماه ، شما هم مثل بسیاری دیگراز کارآفرینان به این نتیجه خواهید رسید که با سرمایه گذاری و به کار گیری تمام اعضای بیکار خانواده و دوست و آشنا مزرعه های پرورش قارچ کوچک و بزرگ را در اطراف خود ایجاد و مدیریت کنید و محصول آنها را بعد از بسته بندی در شهر و استان خود عرضه و حتی به استان های دیگر صادر کنید. صادرات قارچ به کشورهای حاشیه خلیج فارس جزو درآمدهای بسیار عالی محسوب می شود. 


 

به محض اینکه بتوانید تهویه و دمای معمولی رشد قارچ را فراهم کنید در هر فصل سال و در هر مکانی می توانید مزرعه کشت قارچ خود را سرپا کنید. کشت قارچ جزو آن مشاغلی است که وابسته به زمان کشت خاصی نیست.


 

خیلی از آنها که الان در مشاغل پردرآمدی مثل زنبورداری و یا کشت میوه های نوبرانه و گیاهان دارویی در گلخانه و به شیوه های مدرن مثل هیدروپونیک مشغولند و یا حتی به شغل های جدید و پرمنفعتی مثل پرورش شترمرغ و تمساح روی آورده اند ، قبل از اینکه به این کارهای حرفه ای و به ظاهر سخت مشغول شوند با یک مزرعه کوچک پرورش قارچ کار خود را شروع کرده اند. کشت قارچ آنقدر زود جواب می دهد و آن قدر بی دردسر و راحت است و به قدری هزینه و مخارج پائینی دارد و آن قدر محصول نهایی آن هم در داخل منزل و همه در بین دروهمسایه و مردم شهر خریدار دارد که شما در کمتر از یک ماه می توانید احساس مزرعه دار بودن را با تمام وجود لمس کنید. به محض دیدن این احساس در وجودتان بقیه کار دیگر راحت است و شما می توانید به کشت محصولات دیگر نیز روی آورید. آلبوم آموزش ویدئویی کشت قارچ کوثرپرداز این جرات و جسارت را در دل شما ایجاد می کند و یخ وجودی شما برای دست به کار شدن را آب می کند.


 


ده عدد وی سی دی فقط بیست و پنج هزارتومان

آلبوم آموزش ویدئویی کشت قارچ کوثرپرداز را هر کسی که قصد یادگیری مهارتی پردرآمد به عنوان شغل دوم را دارد ضروری است.


 

 

  در بازار قارچ اصلا نگران خریدار نباشید. با توجه به قیمت بالای گوشت و مواد پروتئینی بازار مواد شبه گوشت مکمل بسیار داغ شده است و در این رده موادی مثل سویا و قارچ در کارخانجات تولید مواد غذایی و رستوران ها با گوشت چرخ کرده مخلوط و برای خیل عظیم خریداران متوسط بهترین و سالم ترین منبع غذایی را تشکیل می دهد.

 

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 12 مهر‌ماه سال 1390 ساعت 08:28 ب.ظ | نویسنده: kowsar | چاپ مطلب